Наши предствительства:

Консульська легалізація

consultant-moscow.ru

Консульська легалізація офіційних документів – це процедура підтвердження справжності оригіналів офіційних документів або достовірності підписів посадовців, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також справжності відбитків штампів, печатки, якими скріплено документ. При цьому консул не несе відповідальності за зміст документа.

Порядок здійснення консульської легалізації офіційних документів, виданих або складених за участю органів державної влади і органів місцевого самоврядування, як на території України, так і за кордоном встановлений Інструкцією про порядок консульської легалізації офіційних документів в Україні і за кордоном.

Найбільшого поширення набули два варіанти процедури консульської легалізації:

1. Легалізація здійснюється в країні, де виданий документ.

2. Легалізація здійснюється в країні призначення (подання).

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України здійснює легалізацію документів, виданих офіційними органами України і призначених для подання за кордоном.

Після легалізації в Департаменті консульської служби документи повинні бути засвідчені в дипломатичному представництві тієї держави, де вони використовуватимуться.

Іноземні документи можуть бути легалізовані Департаментом Міністерства закордонних справ України за умови їх засвідчення в Міністерстві закордонних справ країни походження і консульській установі цієї держави на території України.

Відповіді на запитання, що Вас цікавлять, Ви можете одержати:

Тел. /факс: +38(044) 5–905–905
Київ, вул. Провіантська (Галі Тимофєєвої), 3, 2 поверх
apostil@tris.ua

Служба легалізації «ТРІС» надає такі послуги:

adware detector