Наши предствительства:

Dichiarazione di valore

Для роботи за спеціальністю або продовження навчання в Італії необхідно легалізувати документи про свою освіту і отримати  декларацію  Dichiarazione di valore.

Усі оригінали документів про освіту повинні бути засвідчені проставлянням штампа «Апостиль» у Міністерстві освіти і науки України. Потім необхідно виконати переклад акредитованим при посольстві перекладачем і засвідчити його в посольстві Італії.

ВАЖЛИВО! Для вступу до будь-якого університету Італії необхідно мати середню освіту.

Dichiarazione di valore з метою навчання:

1. Нотаріально засвідчені копії документів про освіту з «Апостилем» і перекладом, виконаним акредитованим перекладачем і засвідченим у посольстві Італії, а також ксерокопії всіх сторінок кожного документа.

Dichiarazione di valore з метою роботи:

1. Нотаріально засвідчені копії документів про освіту з «Апостилем» і перекладом, виконаним акредитованим перекладачем і засвідченим у посольстві Італії. Ксерокопії всіх сторінок кожного документа.

2. Нотаріально засвідчена копія трудової книжки з перекладом, виконаним акредитованим перекладачем і засвідченим у посольстві Італії. За відсутності трудової книжки необхідно подати заяву від зацікавленої особи.

До кожного пакета документів додається:

Заява італійською мовою від зацікавленої особи про отримання декларації (у вільній формі або на бланку посольства Італії);

Ксерокопія дозволу на перебування в Італії (Permesso di soggiorno) або ксерокопія внутрішнього паспорта, якщо зацікавлена особа є резидентом України.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Зазначена вище інформація може бути змінена відповідно до чинних нормативів. Посольство залишає за собою право у разі потреби вимагати надання будь-яких додаткових документів.

З усіх питань стосовно отримання декларації (dichiarazione di valore) звертайтеся:

Київ, вул. Провіантська (Галі Тимофєєвої), 3, 2 поверх
 e-mail: apostil@tris.ua

 

моб. 38(050) 312-76-73 Сичкарук Анна без перерви і вихідних з 9:00 до 19:00

Служба легалізації «ТРІС» надає такі послуги:

adware detector