Наши предствительства:

Курси підвищення кваліфікації

запись на бесплатное тестирование переводчиков

повышение квалификации переводчиков

Школа синхронного перекладу – перший навчальний центр такого типу в Україні, заснований Центром перекладів «ТРІС» для лінгвістів-перекладачів, які працюють або планують працювати усними перекладачами. 

Ми пропонуємо:

  • курс послідовного перекладу
  • курс синхронного перекладу
  • курс письмового перекладу

Для іногородніх надаємо гуртожиток, а також спецкурс синхронного і послідовного перекладу тривалістю 2 тижні.

Ви отримуєте унікальну можливість підвищити перекладацьку кваліфікацію: Ви пройдете тестування і прослухаєте курс; залежно від ваших потреб – отримаєте навчально-методичні матеріали, пройдете стажування, що передбачає участь у реальних заходах, під керівництвом наших провідних фахівців. Після завершення навчання ви отримаєте сертифікат і, за бажанням, можливість працевлаштування.

Ви можете зателефонувати або написати нам і отримати програму школи та консультацію фахівця, який відповість на всі ваші запитання.

благодарности школе перевода

За повний курс навчання за відповідної попередньої мовної і перекладацької підготовки можна досягти відчутних результатів і сформувати компетенцію усного перекладача в повному обсязі. Скорочені й спеціалізовані курси призначені для тих перекладачів зі стажем, які прагнуть підвищити рівень своєї кваліфікації, а також удосконалювати теоретичні і практичні навички в цій сфері.

Ми запрошуємо кращих викладачів, у тому числі провідних фахівців з-за кордону. Процедура зарахування на навчання передбачає розгляд резюме кандидата і проходження усного тестування, на підставі результатів якого ми зможемо грамотно підібрати найбільш відповідний курс навчання.

CREDE EXPERTO – довіртеся експертам!

У разі повної оплати знижка 10%*

Приведи друга отримай 10%* знижки

* Знижки не сумуються!

 Знижки діють тільки для групових занять

CREDE EXPERTO – довіртеся експертам.

Контакты:

КИЇВ

e-mail: razvitie@tris.ua

Тел. : +38 (044) 590–59–03;

Адрес: Украина, Київ, вул. Провіантська (Галі Тимофєєвої), 3, 2 поверх

adware detector