Наши предствительства:

Усний переклад

Усний переклад – це істотна і невід'ємна частина ділових переговорів з іноземними партнерами і клієнтами. Завдяки досвіду і професіоналізму наших висококваліфікованих перекладачів клієнти компанії одержують якісні послуги, від яких нерідко залежить успішне проведення заходу.

Наші пріоритети — це доступність, комунікабельність, орієнтованість на побажання клієнтів. Ви завжди можете бути упевнені, що спеціально для проведення заходу буде вибраний перекладач, який спеціалізується у необхідній тематиці і відповідає Вашим вимогам.

Ми забезпечуємо всім необхідним обладнанням для синхронного перекладу в будь-якій точці України. Також ми можемо запропонувати супутні послуги, що допоможе Вам зосередитися на важливіших для Вас справах під час підготовки заходу, а персональний менеджер Центру перекладів «ТРІС» візьме на себе організацію ряду питань. Вам необхідно буде тільки зателефонувати нам і викласти суть питання,  після чого ми професійно з'ясуємо всі деталі з урахуванням менталітету партнерів.

 

Відділ усних перекладів пропонує Вам такі послуги:

 

       Робота перекладача по Україні і за кордоном

  • Промоутери зі знанням іноземних мов
  • Написання прес-релізів і статей іноземними мовами
  • Моніторинг іноземних сайтів
  • Зустріч в аеропорту і супровід іноземних гостей/делегацій

Тел: +38 (044) 590–59–04

e-mail: office25@tris.ua

adware detector